Om oss

God Massasje ble etablert i 2012 av Lachezar Stoyanov ( utdannet fysioterapeut) med et klart og enkelt mål- å gi ALT FOR KUNDEN!




Dette er vår første og viktigste prioritet. Ansatte med solid utdanning, variert erfaring og fokus på god kundeservice, har gjort at vi i dag er en av de beste i området. Vårt mål er at God Massasje blir forbundet med høy kvalitet og seriøsitet innen helse- og skjønnhetsbehandlinger.

På God Massasje ønsker vi å levere et bredt spekter av behandlinger. Vi kombinerer forskjellige behandlingsmetoder og teknikker og har hele tiden fokus på det forebyggende og vedlikeholdende arbeidet.

God Massasje har investert i innovativ teknologi og apparater. Vi kombinerer manuell massasjeteknikk og bindevevsmassasje med behandling med apparater som bruker vakuum, lysterapi, negative ioner og luft trykk. Dette gir en målrettet behandling rettet mot muskulatur, bindevev, fascie og sener, og har vist seg å gi gode resultater. På denne måten ønsker vi å tilby et bedre og helhetlig tilbud.

Massasje


Massasje er vår hoved og mest brukt behandling. Hos oss finner du utdannede fysioterapeuter som utfører terapeutisk massasje og behandler forskjellige plager.

Vår grundig utdanning og 20 års erfaring hjelper oss å bli en av de beste i byen på massasje.

Terapeuter

Lachezar Stoyanov
REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
godmassasje@gmail.com
mobil: 98107420
Klinikk Bodø - Dronningens gate
Miglena Stoyanova
manikyr, pedikyr, fotpleie
SPM- massasje, apparat behandlinger
megisneglesalong@gmail.com
mobil: 48198952
      
Klinikk Bodø - Dronningens gate
Pavel Cherkezov
REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
pavel@godmassasje.no
mobil: 92999799
Klinikk Bodø - Dronningens gate
Yuliyan Siderov
REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
yuliyan@godmassasje.no
mobil: 41342441
klinikk Bodø - City Nord
Kostadin Todorov
REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
kostadin@godmassasje.no
mobil: 41211181
klinikk Mo i Rana
Elena Chaltakova
Elena Chaltakova
REHABILITERINGSTERAPEUT / MASSØR
elena@godmassasje.no
mobil: 92988887
Klinikk Bodø - Rapida Balanse
Anna Kedziora
AUTORISERT FYSIOTERAPEUT MED MASTERGRAD
anna@godmassasje.no
mobil: 97339363
klinikk Bodø - City Nord
Karoline Marie
HUDTERAPEUT/ APPARAT BEHANDLINGER
karoline@godmassasje.no
mobil: 98688579
Klinikk Bodø - Dronningens gate
Martin Tsanev
REHABILITERINGSTERAPEUT / MASSØR
Gjest Terapeut
martin@godmassasje.no
mobil: 97870919
Sommer klinikk Byala, Bulgaria