Terapeuter God Massasje Norge - klinikk Bodø - Dronningens gate

Lachezar Stoyanov
REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
godmassasje@gmail.com
mobil: 98107420
manikyr, pedikyr fotpleier
megisneglesalong@gmail.com
mobil: 48198952
Pavel Cherkezov
REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
pavel@godmassasje.no
mobil: 92999799
Theres-Amilia Skaar
Hudterapeut
theres@godmassasje.no
mobil: 40510800

Terapeuter God Massasje Norge - Klinikk Bodø - City Nord

REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
yuliyan@godmassasje.no
mobil: 41342441
Maria Bulbaniuk
Maria Bulbaniuk
REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
maria@godmassasje.no
mobil: 46352831

Terapeuter God Massasje Norge - Klinikk Bodø - Rapida Balanse

Viktor Valchanov
Viktor Valchanov
KINESITERAPEUT / MASSØR
viktor@godmassasje.no
mobil: 97870919
Svetlin Petrov
Svetlin Petrov
KINESITERAPEUT / MASSØR
svetlin@godmassasje.no
mobil: 92988887

Terapeuter God Massasje Norge - Mo I Rana

Kostadin Todorov
REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
kostadin@godmassasje.no
mobil: 41211181