Terapeuter God Massasje Norge - klinikk Bodø - Dronningens gate

Lachezar Stoyanov
REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
godmassasje@gmail.com
mobil: 98107420
manikyr, pedikyr fotpleier
megisneglesalong@gmail.com
mobil: 48198952
Pavel Cherkezov
REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
pavel@godmassasje.no
mobil: 92999799

Terapeuter God Massasje Norge - Klinikk Bodø - City Nord

REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
yuliyan@godmassasje.no
mobil: 41342441
Anja Kedziora
Anja Kedziora
REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
anja@godmassasje.no
mobil: 97339363

Terapeuter God Massasje Norge - Klinikk Bodø - Rapida Balanse

Elena Chaltakova
Elena Chaltakova
REHABILITERINGSTERAPEUT / MASSØR
elena@godmassasje.no
mobil: 92988887
Ben Sandmo
Ben Sandmo
MUSKELTERAPEUT/ FOTSONETERAPEUT
ben.sandmo@godmassasje.no
mobil: 46429329

Terapeuter God Massasje Norge - Mo I Rana

Kostadin Todorov
REHABILITERINGSTERAPEUT/ MASSØR
kostadin@godmassasje.no
mobil: 41211181

Terapeuter God Massasje Sommer klinikk Byala, Bulgaria

Martin Tsanev
Martin Tsanev
REHABILITERINGSTERAPEUT / MASSØR
Gjest Terapeut
martin@godmassasje.no
mobil: 97870919